26.02.2018 Napsali o nás - Amico Fritz

www.dostihy.fitmin.cz

Amico Fritz dostane Yuccu a další jedničkové klisny

: | Zveřejněno: 25. 2. 2018 21:33

Amico Fritz napNová posila týmu napajedelských plemeníků AMICO FRITZ (Fasliyev) se v úvodní české sezóně může těšit na velmi zajímavou kolekci klisen, mezi kterými nechybí řada klisen jedničkové výkonnosti.


Jednou z posledních k Amico Fritzovi nahlášených jedničkových klisen je slovenská Yucca (Ivan Denisovich), devítinásobná vítězka, mezi jejímiž triumfy najdeme Cenu Pat's Music (L) i Cenu Arvy (L) a která doběhla druhá ve slovenské Jarní ceně klisen a mosteckém Oaks. V Oaks v Mostě uspěla dva roky před Yuccou Rabbit Zamindar (Zamindar) z Rabbitu Trhový Štěpánov, kterou též najdeme mezi klisnami přihlášenými k novému členu napajedelského týmu.

Vedle zajímavých klisen cizích majitelů se Amico Fritz těší i silné podpoře ze strany svého současného držitele - Hřebčína Napajedla. Ten Nureyevovu vnuku svěří mj. vítězku Ceny prezidenta republiky a Pardubického St. Legeru Greek Wedding (Arch), vítězku Ceny ČSCHPMDK (NL) a druhou z Oaks Rabbit Montjeu (Montjeu), třetí ze slovenské JCK Sweet Answer (Peintre Celebre), vítězku tří sprintů I. kategorie Waka Lauru (Windsor Knot) či trojnásobnou vítězku a jediného potomka Relaxed Gesture (Indian Ridge) hnědku Lailah. (miv)